«Proud Language Academy»

Заняття з китайської мови!
Запишіться на пробне заняття
Перше заняття ознайомлювальне

У нас доступна китайська для дітей та дорослих. Серед різноманітності курсів ви знайдете те, що вам потрібно. Наші експерти зроблять все можливе, аби ви могли вивчати китайську мову з комфортом, а також опанувати культуру цієї дивовижної країни.

Зібралися відвідати Піднебесну? Хочете навчатися чи працювати в Китаї? Можливо, плануєте провести там свою відпустку? Що ж, вам можна тільки позаздрити, адже Китайська Народна Республіка – це справді самобутня та дивовижна країна з багатою історією, культурою та місцевими традиціями. Цілком зрозумілий ваш інтерес до китайської мови, яка, як не дивно, для багатьох виявляється не такою складною, як здається на перший погляд.


Ми пропонуємо такі види курсів з професійними педагогами:
Базовий
10 занять – 3500 ₴
350 грн/год
Кращий вибір для того, щоб спробувати і зрозуміти, чи цікава вам китайська мова!
Придбати
Оптимальний
30 занять – 9900 ₴
330 грн/год
Для впевнених у собі!
Придбати
Преміум
60 занять – 18 600 ₴
310 грн/год
Для тих, хто хоче заощадити!
Придбати

З часу заснування курсів китайської мови наші фахівці невпинно покращують свою професійну майстерність, завдяки чому вони можуть надати високоякісні послуги з навчання як для початківців, так і для людей, які вже вивчали мову. Вся діяльність наших експертів спрямована на вас, і вони працюють для вас.


Встигніть записатися на пробне заняття та познайомитися зі справжніми майстрами своєї справи.


Індивідуальні уроки з носієм – це ідеальна можливість поринути у культуру зі справжнім профі. Ми пропонуємо наступні варіанти курсів:
Аматор
10 занять – 4200 ₴
420 грн/год
Спробуйте спілкування з носієм!
Придбати
Професіонал
30 занять – 12 000 ₴
400 грн/год
Для тих, хто знає куди та навіщо прийшов!
Придбати
Майстер меча
60 занять – 22 800 ₴
380 грн/год
  • Думай китайською!
Придбати
Чому варто обрати нашу школу іноземних мов для вивчення китайської?
Ми – згуртована та дружня команда однодумців, яка поділяє вашу пристрасть до поглиблення знань про Піднебесну. На наших заняттях ви навчитеся правильно вимовляти окремі китайські слова, фрази, речення та тони, а також дізнаєтесь, як їх розрізняти.

Ми розповімо вам все про структури та правила правопису китайських ієрогліфів, познайомимо із найпростішими способами для запам'ятовування їхнього написання, а також зробимо разом перші кроки у світ китайської каліграфії.

З нашою допомогою ви навчитеся швидко і чітко читати китайською, ми будемо тренувати ваші навички розуміння на слух і повністю підготуємо вас до навчання або роботи в Китаї. Після навчання на наших курсах ви зможете підтримувати бесіду китайською мовою.
Made on
Tilda